Ar mane seka? Kaip tai patikrinti? Kokios yra blakės, gps, gsm, blakių ieškikliai detektoriai?

Kiekvienas žmogus nori būti saugus, privatus ir nenori būti sekamas neaiškiais tikslais. Kalbant apie saugumą, turima omenyje apsauga nuo žalos ir kitų nepageidautinų pasekmių.Daugelis žmonių kartais susimąsto, ar kartais manęs neseka. Mes naudojame išmaniuosius telefonus, plančetes, kompiuterius žaisdami, skambindami, susirašinėdami per įvairias programėles ir kita.. Neretas galvoja, kad sekti turėtų per mobilų telefoną ar kompiuterį. Tačiau retas susimąsto apie sekimą darbe, namuose. Jūs galite būti tiek pasiklausomas, tiek sekama jūsų kelionė automobiliu. Jus gali klausytis darbdavys ar antroji pusė, kas dabar yra labai populiaru. Tai yra vadinamos „blakės“ kurios yra mažos, jas lengva pakavoti betkur. „Blakės“ gali atlikti nemažai įvairių funkcijų: pasiklausymas,filmavimas,fotogrofavimas,atskambinimo aktyvavimas atsiradus garsui, tikslus objekto vietos nustatymas.
Pasiklausymo balakės dažniausiai atrodo taip:

Pasiklausymo įrenginys X009

GPS vietos nustymo blakės taip:

GPS seklys su 90 parų laikymo baterija


Tačiau kaip sužinoti ar jūs esate pasiklausomas, sekamas? Šiuolaikinių technologijų dėka, blakės yra gan nesunkiai surandomos ir išleidžiant gan mažą pinigų sumą ant blakių ieškiklio. Vieni blakių ieškikliai yra su silpnesne antena, aptinka silpnesnius „blakių“ dažnius. Tokie ieškikliai suranda silpnesnes megėjiškas „blakes“:

Slaptos įrangos ieškiklis


Kiti „blakių“ ieškikliai suranda aukštos kokybės „blakes“. Šie ieškikliai sparčiau aptinka „blakių“ esamą vietą, nes turi dvigubas stiprias paieškos antenas, stiprius signalus, kurie greitai aptinka „blakių“ dažnius.

Slaptos įrangos ieškiklis su dvigubu signalu


„Blakių“ ieškiklis veikia gan paprastai. Kai artėjama prie slaptos įrangos- “blakių” signalo, įrenginys duoda stiprų garsinį signalą ir taip surandama pakavota „blakė“.
Jeigu yra nuojauta, kad esate sekamas visada geriau patikrinti, nei visada galvoti ar seka jus ar ne.