APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai:

1. Už perkamas prekes atsiskaitoma bankiniu pavedimu, per paysera.lt sistemą. Tiesiog pažymite savo banką ir sistema jus nukreipia į jūsų banko tiklapį apmokėjimui atlikti.Tai ypač saugaus ir greitas apmokėjimo garantas.
2. Prekių apmokėjimas ir atsiėmimas galimas ir adresu Pramonės pr. 41A, LT-50464, Kaunas., būtinas išankstinis susitarimas, kontaktinis telefonas +370 601 80806.

Prekių pristatymas:

1. Prekės prikėjui pristatomos nurodytu adresu, per Lietuvos paštą ar Omniva paštomatą.
2. Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos nuo dviejų iki penkių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. Už Lietuvos ribų prekės pristatomos priklausomai nuo siunčiamos šalies, pristatymas gali trukti nuo septynių iki trisdešimt dienų.
3. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas 5-6 Eur mokestis. Prekės pristatomos į visus Lietuvos miestus ir gyvenvietes.
4. Prekių pristatymas į užsienį per Lietuvos paštą kaina yra 18 Eur.
5. Pardavėjas neatsako už uždelsimus, atsiradusius dėl mūsų partnerių, šiuo atveju transporto įmonių ir tiekėjų, pristatymo bėdų. Atitinkamai tiekimo ir paslaugų teikimo terminai pailgėja dėl aplinkybių, kurios nepriklauso mūsų kompetencijai.
6. NEMOKAMAS prekių atsiėmimas adresu Pramonės pr. 41A, LT-50464, Kaunas., būtinas išankstinis susitarimas, kontaktinis telefonas +370 601 80806.