APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Apmokėjimo būdai:

1. Už perkamas prekes atsiskaitoma bankiniu pavedimu, per paysera.lt sistemą (pasirinkę šį mokėjimo būdą Jūs per paysera.lt sistemą būsite nukreipti į Jūsų banką ir iškarto galėsite atlikti atsiskaitymą už prekes, o pinigai pervedami nedelsiant). Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais, taigi Jūs galite atsiskaityti per paysera.lt jei esate nors vieno banko klientas. Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.
2. Atsiskaitymas banko pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas perveda pinigus į el. Parduotuvės vuno.lt banko sąskaitą. Duomenys bankiniam pavedimui atlikti:
Gediminas Belekevičius
Sąskaitos Nr. LT507300010155156961
„Swedbank” AB Banko kodas 73000
Mokėjimo paskirtis: prekės pavadinimas arba sąskaitos faktūros nr.

Atsakomybė už Pirkėjo mokėjimo metu duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
4. Prekių apmokėjimas ir atsiėmimas galimas ir adresu Pramonės pr. 38, LT-50347, Kaunas., būtinas išankstinis susitarimas, kontaktinis telefonas +370 601 80806.

Prekių pristatymas:

1. Prekės prikėjui pristatomos nurodytu adresu, per Lietuvos paštą.

2. Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos nuo dviejų iki penkių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. Už Lietuvos ribų prekės pristatomos priklausomai nuo siunčiamos šalies, pristatymas gali trukti nuo septynių iki trisdešimt dienų.

3. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas nuo 5 Eur mokestis, priklausomai nuo prekių svorio. Prekės pristatomos į visus Lietuvos miestus ir gyvenvietes (siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis, dėl pristatymo į Kuršių Neriją kreipkitės: eshopkns@gmail.com). Pirkėjas gali pasirinkti šiuos prekių pristatymo būdus:

4. Prekių pristatymas į užsienį per Lietuvos paštą kaina priklauso nuo siunčiamos šalies. Prieš užsakant prekes būtinai susisiekite su mumis. Informacija susisiekimui: el. paštas: eshopkns@gmail.com arba telefonu +370 601 80806.

5. Pardavėjas neatsako už uždelsimus, atsiradusius dėl mūsų partnerių, šiuo atveju transporto įmonių ir tiekėjų, pristatymo bėdų. Atitinkamai tiekimo ir paslaugų teikimo terminai pailgėja dėl aplinkybių, kurios nepriklauso mūsų kompetencijai.

6. NEMOKAMAS prekių atsiėmimas adresu Pramonės pr. 38, LT-50347, Kaunas., būtinas išankstinis susitarimas, kontaktinis telefonas +370 601 80806.