Magnetinis diržas nuo skausmo, kodėl verta rinktis?

Skauda juosmenį? Nugaros skausmas tampa nepakenčiamu? Skausmas pereina net į kojas? Atsibodo gerti stiprius vaistus nuo skausmo? Jei atsakėte taip, tuomet jums reikėtų susirūpinti gan stipriai ir imtis veiksmų! Šiame straipsnyje nurodysiu, kaip išgydyti ar bent apmalšinti stiprius nugaros skausmus. Ir tai papasakosiu net iš savo patirties! Magnetinis diržas nuo skausmo puikus pasirinkimas tai gydyti!

Istorija buvo tokia. Atsitiko paprastas dalykas, kuris atsitinka daugeliui žmonių, kurie sunkiai dirba,nežiūri sveikatos,kilnoja sunkius daiktus ir pan. Gavau išvaržą nuo sunkių daiktų kilnojimo. Prasidėjo stiprių vaistų gėrimas, nes skausmas buvo nepakeliamas. Galiausiai buvo operacija. Po metų atsirado vėl nedidelė išvarža(juk savęs smarkiai neprisaugosi). Stiprių vaistų nenorėjau gerti ar leistis, nuo jų jau kepenis skaudėjo. Pradėjau gilintis į visą tai. Ir atradau magnetinius diržus su Turmalino magnetais. Išmėginau ir likau NUSTEBINTAS! Palaikęs apie 3h skausmas rimo, po 3 dienų jis net dingo. Taip susidraugavau su šiais magnetiniais diržais. Pajaučiu skausmą nuo darbų,užsidedu ir jis dingta. P.S. Negana to, kad ir nugara atsigauna,bet ir degina nereikalingus riebaliukus nuo pilvo!

Kodėl verta rinktis magnetinį juosmens šilumos diržą nuo skausmo su turmalino magnetais, o ne vaistus?

Ilgas vaistų vartojimas labai smarkiai kenkia kepenims. Žmonės pradeda nuo silpnų vaistų nuo skausmo, tačiau kaip jie pradeda neveikti tuomet vartoja ypač stiprius. Vaistus net kitą kartą gauna ne pagal gydytoją receptą, o nelegaliais būdais kas yra labai rizikinga sveikatai. Atsiradęs besaikis vaistų vartojimas nuo nugaros skausmo, reziumė atsiranda kitas skausmas tai kepenų. Tai tokiu atvėju gaunamo dvi problemos: nugara ir kepenys, tad jau reikia imti gydyti abu. Kad to išvengti reikėtų tiesiog atsisakyti vaistų ir imtis ypač patikimo ir veiksmingo gydymo būdo, tai gydymo su magnetiniais diržais. Magnetinis diržas nuo skausmo ypač apmalšins juosmens skausmus.

Kaip veikia magnetiniai diržai su turmalino magnetais, ka jie gydo?

 1. Pagerina kraujotaką juosmens srityje. Rekomenduojamass esant juosmens raumenų pažeidimui. Palengvina skausmus ir „laužymą“ juosmens srityje esant radikulitui. Sušlapinus, greitai numalšina ūmius radikulito priepolius. Taip pat rekomenduojamas esant stuburo traumoms, tarpslanksteliniams išvaržoms, osteochondrozei, tarpšonkauliniams nervų uždegimams.
  2. Sustiprina žarnyno peristaltiką.
  3. Pagerina inkstų funkciją. Taikomas esant šiems susirgimams: cistitas, uretritas, pielonefritas, prostatitas, impotencija, nevaisingumas, adneksitas. Sumažina skausmus apatinėje pilvo dalyje, esant skausmingoms menstruacijoms ir kitoms uždegiminėms ginekologinėms ligoms.
  4. Virškinamojo trakto ligos: gastritas, pankreatitas, cholescistitas, koalitas ir kt.
  5. Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos.
  6. Padeda sumažinti riebalų sankaupas juosmens ir pilvo srityje. Pagerina figūra.
  7. Šildo ne tik nugaros sritį, bet ir pilvą, kuris degina nereikalingą riebalų perteklį, taip pagerindamas kartu ir jūsų figūrą.
Magnetinis šilumos juosmens diržas

Renkantis diržą nuo skausmo reikėtų atkreipti dėmesį, kad magnetai būtų turmalino nei paprasti. Turmalino magnetai ypač greitai reaguoja su oda ir greitai malšina skausmą. Kuo magnetai didesni tuo jie apima didesnį odos plotą ir greičiau suveikia, paskirsto gydomąją šilumą po visą odos paviršių.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį kuriuo metu diržą naudosite. Jei naudosite dirbant ir lankstysitės, jums reikėtu elastinio diržo be vertikalių strypelių, o jei norėsite būti ramiai ir, kad stuburas būtų stabilus, tarsi „įrėmintas“ reikėtų rinktis diržą su vertikaliais strypeliais. Žinoma dažnu atvėju tuos strypelius iš magnetinių diržų galima išimti ir jie tampa elastingais. Taipogi gerų magnetinių diržų kaina prasideda nuo 80eur. Kaip ir visur yra taisyklė, kuo brangesnis tuo geresnis.

https://vuno.lt/produktas/juosmens-dirzas-nuo-nugaros-skausmo-su-dideliais-prilipinamais-turmalino-magnetais/ https://vuno.lt/produktas/naujove-magnetinis-nugaros-dirzas-nuo-skausmo-su-turmalino-magnetais/